Казино бонус промоции се оние прекрасни награди на интернет, како и мобилни обложување сајтови кои може да се зголеми износот на нови муштерии бараат слободна куќа готовина отворање сметки да се искористат сите казино бонуси

Мобилни видео слот игра со BetFred Мобилен Казино

Нови мобилни видео слот неодамна лансиран од страна на светски познатиот мобилни обложување гигант Betfred ви дава бројни можности да освои голема сума пари!

BetFred Mobile Casino New Mobile Video Slot

Мобилни видео слот

Да Винчи Дијамантите е 20-payline видео слот и е пуштен на слобода со неверојатен тркалаат ролна карактеристики што ви дава повеќе шанси за победа на еден спин. Тоа е затоа што накит едноставно ќе го задржи тркалаат надолу и шансите од нив паѓа право во место се повисоки!

Новиот мобилен видео слот Винчи Дијамантите овозможува максимум 300 бесплатни врти и на џекпот е голем £ 250.000. Ако имате среќа, вие може да биде еден земајќи дома огромниот исплата! Овој кул нов мобилен казино слотови игра има рубини, дијаманти и смарагди, заедно со стари портрети вклучувајќи го и познатиот Мона Лиза, така што ќе се патува со богата култура и наследство на ренесансна Италија.

Играта:
Играта главно вклучува изборот на монети износ. Можете да изберете од широката палета на 1 £ да £ 4 користење на опции на располагање на дното на екранот. Ако сакате да изберете максималниот износ на 5 фунти за секоја линија, можете да изберете залог Макс копче директно. За 20 линии на тој начин, максималната можете да изберете е £ 100. Откако ќе одлучите, можете да започнете ја репродукцијата овој нов мобилен казино слотови игра со избирање на копчето PLAY. На левата страна на екранот, на дното, ќе бидете во можност да ја видите добивки и акциите износи. Можете исто така да изберете опциите за промена графика и звук поставувања.

Масив Бонуси:
Три големи бонуси за грабне на првите три репортажите за победничка payline на 6. Оваа бонус ќе ви овозможи да се ре-активирањето врти. Ако внесете бонус круг, бројот на слободни врти ќе се зголеми уште повеќе, кои ви даваат голем број на шанси за победа. Како горенаведените, може да се победи 300 бесплатни врти во вкупен и тој број може да ги зголемите вашите шанси значително.

Оние фанови на новиот мобилен казино слотови едноставно може да се придружи Bedfred да биде дел од оваа промоција. Андроид, Blackberry, и Apple корисниците не треба да ја преземете нов мобилен видео слот Винчи Дијамантите како што се базира на HTML5 платформа.

Коментарите се затворени.

Казино бонус промоции може да вклучуваат најпознатите примамливата стимуланси каде што коцкари може да се искористат без депозит казино бонуси кои може да играат витална улога во донесувањето на одлука да се приклучат на куќата кои нудат сите казино бонуси